Svarbu! Kelionių draudimo polisai negalioja šalyse, kuriose vyksta aktyvūs karo veiksmai – Ukrainoje ir Izraelyje.

Šiuo metu el. prekybos paslauga nepasiekiama dėl techninių darbų, bandykite dar kartą vėliau.

KADA NORITE KELIAUTI?

0
dienų

KUR VYKSTATE?

Draudimas galioja visame pasaulyje, išskyrus Lietuvą, Ukrainą, Rusiją, Baltarusiją, Izraelį.
Draudimas galioja visame pasaulyje, išskyrus Lietuvą, Naująją Zelandiją, Australiją, JAV, Kanadą, Izraelį, Ukrainą, Rusiją ir Baltarusiją.
Draudimas galioja geografinėje Europoje, išskyrus Lietuvą, Ukrainą, Rusiją ir Baltarusiją.

KIEK KELIAUTOJŲ, JAUNESNIŲ NEI 65 METŲ AMŽIAUS?
👵🏼 👴🏼

Jeigu jūsų gyvenimiškoji patirtis ilgesnė nei 65 metai, turime jums specialų pasiūlymą.
Susisiekite su mumis

KOKIA TAI BUS KELIONĖ?

Poilsio ir verslo kelionių draudimas,
Draudimas vykstantiems dirbti fizinį darbą.
Draudimas vykstantiems studijuoti užsienyje.

AR PLANUOJATE DAUGIAU SPORTUOTI?

Jau įtraukta
Mes jau pasirūpinome, kad pagal Tavo kelionės draudimo sąlygas būtų apdraustas aktyvus laisvalaikio praleidimas ir Tau nereikėtų dėl nieko jaudintis! Įtraukta veikla: Aktyvus laisvalaikis, išskyrus kalnų slidinėjimą, nardymą, buriavimą, plaukimą baidare kalnų upėmis, ekstremalų sportą, oficialias sporto varžybas ir treniruotes.
Įtrauktos laisvalakio praleidimo veiklos: Kalnų slidinėjimas žiemos sporto centrų pažymėtose ir tam pritaikytose trasose, nardymas iki 30 m. gylio, buriavimas jachtomis, plaukimas baidare kalnų upėmis
Draudimo apsauga galioja sveikatai ir gyvybei pavojingo ekstremalus sporto ar laisvalaikio praleidimo metu, pvz. įvairių rūšių kovos ir kontaktinio sporto, įskaitant boksą, imtynes, karate, dziudo ir pan.; kultūrizmo ir sunkumų kilnojimo; sausumos, vandens ir oro transporto priemonių lenktynių arba kitų varžybų; važiavimo vandens motociklu, sniego motociklu, keturračiu motociklu ar lengvuoju keturračiu motociklu, kalnų dviračiu;. orlaivių pilotavimo, šuolių parašiutu, skrydžių sklandytuvu, parasparniu, deltaplanu, oro balionu arba bandomaisiais, mėgėjiškais ar ultralengvaisiais orlaiviais, šuolių gumine virve; bet kokiu kalnų upių slenksčių ir kitokių kliūčių įveikimo; skrydžių jėgos aitvarais; nardymas, banglenčių, burlenčių sportas, bet koks buriavimas; šuoliai su slidėmis ar snieglente, slidžių alpinizmo bei visų rūšių nusileidimo slidėmis arba snieglente už nužymėtų leidimosi trasų ribų; alpinizmo; riedlenčių, dviračių triukų; parkūro; išvykų į negyvenamas, ekstremalaus klimato ar atšiaurių gamtos sąlygų vietas, pvz. į kalnus, džiungles, dykumas, pelkes, taigą, tundrą ar kitas; jodinėjimo, žirgų sporto; medžiokles ir kitų užsiėmimų, kuriuose naudojamas šaunamasis ginklas; žvejybos atviroje jūroje; bet kokio kito sveikatai ir gyvybei pavojingo ekstremalaus sporto ar laisvalaikio praleidimo, reikalaujančio ypatingų fizinių ir psichinių gebėjimų ir pasirengimo, kurio metu naudojama speciali įranga ir (ar) atliekami įvairūs fiziniai triukai, kai sportuojančio saugumas tik iš dalies priklauso nuo jo gebėjimų bei pasirengimo – kai rizikai įtaką turi aplinka, kurioje sportuojama ir (ar) gamtinės jėgos, kurios pasitelkiamos sportuojant (vėjas, bangos, sniegas ir kt.), metu.
Leave the page?
Your progress will not be saved.